Dobermani izgrizli ženu na ulici u centru Sarajeva

04.10.2021. 20:48
1
IZVOR: Katera

Dva psa dobermana napala su i izgrizla jednu ženu u centru Sarajeva, u ulici Kulovića 11, naočigled brojnih prolaznika, piše portal "Kliks".

Ženu od sigurne smrti spasio je jedan prolaznik, koji je naišao vozilom tom ulicom, istrčao iz istog i uspio da rastjera krvoločne pse.

Ubrzo je na lice mjesta stigla policija i Hitna pomoć, koji su ženu prevezli u urgentni centar UKC Koševo.

Kako "Kliks" navodi, policiji je poznat identitet vlasnika pasa.

Ovo nije jedini napad pasa koji se danas dogodio na području Kantona Sarajevo.

Naime, danas oko 16.00 časova u Ilijašu je pas lutalica napao dvoje djece, a policijski službenik je s ciljem da spriječi dalji napad psa na prolaznike i djecu usmrtio istog hicem iz pištolja.

Komentari 1
  • Generic placeholder image
    Mitar Mirić 05.10.2021. 10:49
    Ako treba neko da te štiti, biću doberman
Povezane vijesti
Vremeplov - U velikom požaru na Baščaršiji izgorjelo 1.600 srpskih dućana Vremeplov - U velikom požaru na Baščaršiji izgorjelo 1.600 srpskih dućana
Motociklista sa Pala teško povrijeđen u saobraćajnoj nezgodi Motociklista sa Pala teško povrijeđen u saobraćajnoj nezgodi
Osveštanje Crkve Svetog Marka na Koševu - duhovna pobjeda Srba u Sarajevu Osveštanje Crkve Svetog Marka na Koševu - duhovna pobjeda Srba u Sarajevu
Najčitanije
  • Preminuo sveštenik Bogdan Stjepanović
    21h 42m
    0
  • Učenici iz Istočnog Sarajeva danas u Banjaluci na obilježavanju Dana Vojske Republike Srpske
    23h 23m
    5
  • Trivan na Jahorina ekonomskom forumu: M:tel pokazuje otpornost i u vremenu inflacije
    22h 20m
    0
  • Drugi napad na Ilidžu ne smije biti zaboravljen
    9h 37m
    0
  • Promocija književnog rada prof. dr Saše Kneževića
    22h 31m
    1