Dodik: Na političku scenu uvesti malo više obraza

06.07.2021. 11:31
2
IZVOR: Srpska.info

Srpski član i predsjedavajući Predsjedništva Milorad Dodik istakao je na konferenciji u Sarajevu da mnogi iz opozicije uporno pokušavaju da nekim dramatičnim izjavama unose razne nestabilnosti.

Slušao sam neke šta govore, zaista treba biti čovjek sa debelim želucem da progutaš žabe tipa, kako se neki koji su dokazani ljudi u kršenju zakona, zalažu za pravo, za pravdu, za poštenje. Neki Selak koji se zalaže za poštene izbore, zamislite – rekao je Dodik.

On je dodao da ne osporava pravo opoziciji da govori o tome, ali da bi bilo dobro da se u političku scenu uvede malo više obraza.

– I da jedan Nešić ne može da govori o tome kako je on nešto odbio Milorada Dodika, koliko ja znam Milorad Dodik je spriječio njegove malverzacije oko rukovođenja Puteva Srpske. Ne znam šta je on tu mene odbio? Klečao je preda mnom, molio da ostane direktor, kako je on tu mene odbio, ja ne razumijem? – rekao je Dodik i dodao „kada mu je bilo jasno da to ne može da dobije, povukao je čitavu partiju u opoziciju“.

Dodik je istakao da je spreman da bude dio pregovaračkog tima sa FBiH oko pitanja koji su izazovi za čitavu BiH.

Komentari 2
  • Generic placeholder image
    Zagor Te Nej 07.07.2021. 10:48
    Malo vise obraza rece Mile Dodik...
  • Generic placeholder image
    Neven 06.07.2021. 18:07
    Selak je najveci lopov pokrao je sve zive...
Povezane vijesti
Dodik: Opštine u kojima izbori budu ponovljeni podnijeće prijave protiv članova CIK-a Dodik: Opštine u kojima izbori budu ponovljeni podnijeće prijave protiv članova CIK-a
Dodik i Stanivuković saglasni: Zabraniti djeci korištenje društvenih mreža Dodik i Stanivuković saglasni: Zabraniti djeci korištenje društvenih mreža
Dodik: Za rekonstrukciju i izgradnju puteva biće uloženo 100 miliona KM Dodik: Za rekonstrukciju i izgradnju puteva biće uloženo 100 miliona KM
Najčitanije
  • Sarajevski Srbi decenijama sahranjivani na mjestu gdje su danas zajedničke institucije
    9h 37m
    6
  • Odlazak dječaka sa ratne fotografije “Srpska majka”
    9h 8m
    4
  • Francetićeve ustaše zvjerski ubile članove porodice Simović
    19h 25m
    11
  • Dva lica uhapšena zbog prijetnji na Jahorini
    17h 23m
    5
  • Istočno Sarajevo: Odavanje pošte ubijenom kolegi zaustavljanjem vozila i rotacijama
    15h 33m
    0