Dodik poželio Majdovu uspjeh na predstojećem turniru u Brazilu

30.09.2019. 19:45
0
IZVOR: Srna

Srpski član Predsjedništva BiH Milorad Dodik primio je danas u Istočnom Sarajevu džudo reprezentativca Srbije Nemanju Majdova, koji u petak putuje u Brazil gdje će učestvovati na velikom Gran pri turniru.

Na sastanku održanom u sjedištu Republike Srpske, Dodik je poželio Majdovu mnogo uspjeha i sportske sreće na turniru u Brazilu i da se vrati u Srpsku i Srbiju sa još jednom medaljom.

Mladi džudista iz Istočnog Sarajeva zahvalio je srpskom članu Predsjedništva BiH na podršci koju mu pruža tokom njegove sportske karijere.

-Predsjednik Dodik je mnogo pomogao i pomaže nam da imamo dobre uslove za rad, što nam daje i dobre predispozicije da postignemo što bolje rezultate. Ogromnu zahvalnost dugujem ne samo predsjedniku Dodiku, već i Vladi Srpske-, rekao je Majdov Srni.

On je naglasio da kao mladi stanovnik Istočnog Sarajeva pruža punu podršku Dodiku u odbrani interesa Republike Srpske i srpskog naroda.

Sastanku je prisustvovao i savjetnik srpskog člana Predsjedništva BiH Emir Kusturica, kao i brat Nemanje, takođe džudista Stefan Majdov.

Komentari 0
Povezane vijesti
Veče stendap komedije sa Andrijom Dabanovićem sutra u Istočnom Novom Sarajevu Veče stendap komedije sa Andrijom Dabanovićem sutra u Istočnom Novom Sarajevu
Svesrpski sabor kulturnog stvaralaštva, otadžbine i rasejanja od 21. do 30. avgusta Svesrpski sabor kulturnog stvaralaštva, otadžbine i rasejanja od 21. do 30. avgusta
U Istočnom Sarajevu počela obuka za snimanje svjedočanstava o srpskim žrtvama U Istočnom Sarajevu počela obuka za snimanje svjedočanstava o srpskim žrtvama
Najčitanije
  • Kako toplotni talas utiče na ljudski organizam?
    2h 53m
    3
  • Godišnjica Cerske bitke
    13h 24m
    3
  • Lice iz Istočne Ilidže uhapšeno zbog prijetnji vatrenim oružjem
    10h 55m
    0
  • Podnesen izvještaj protiv lica iz Istočne Ilidže zbog nanošenja tjelesne povrede
    10h 39m
    1
  • Četiri sestre, četiri portreta: Kakve su bile kćerke posljednjeg ruskog imperatora Nikolaja II
    4h 53m
    0