Dominacija Džudo kluba Famos u Istočnom Sarajevu

16.02.2025. 19:33
0
IZVOR: katera.news

U sportskoj dvorani na Trgu Srbija u Istočnom Novom Sarajevu održano je Prvenstvo Republike Srpske za seniore i seniorke, poletarce i poletarke u džidou.

Džudo klub Famos je 21. godinu zaredom osvojio titulu najuspješnijeg kluba.

Ženska ekipa Famosa je osvojila je tri zlatne i dvije srebrne medalje, dok se muška ekipa plasirala na treće mjesto osvojivši jednu zlatnu, dvije srebrne i jednu bronzanu medalju.

U ukupnom plasmanu, kako kažu iz ovog kluba, Famos je bio daleko ispred svih i ubjedljivo osvojio pobjednički pehar.

Osvajači zlatnih medalja na seniorskom prvenstvu su Ana Simanić, Lana Štaka, Lana Bjelica i Dušan Vujičić.

Srebrne medalje su osvojili Ana Škiljević, Sanja Škrba, Aleksandar Vuković i Nikola Lubura, dok je bronzanu medalju osvojio Milan Novaković.

U konkurenciji poletaraca zlatne medalje osvojili su Ivan Vrček i Pavle Lubura.

Komentari 0
Povezane vijesti
Utvrđen prijedlog zakona o gradu Foča Utvrđen prijedlog zakona o gradu Foča
Zakon o privremenom izdržavanju djece Republike Srpske stupa na snagu u julu Zakon o privremenom izdržavanju djece Republike Srpske stupa na snagu u julu
Danas isplata naknada korisnicima boračko-invalidske zaštite Danas isplata naknada korisnicima boračko-invalidske zaštite
Najčitanije
  • Sjećanje na Icu - djevojčicu lavljeg srca
    15h 11m
    0
  • Jerej Vidak Vujadinović - Dječak
    2h 56m
    2
  • Stari Brod - iz presude ustaši Ibru Alispahiću iz Višegrada
    4h 33m
    3
  • Sutra dolazi do prekida električne energije na području opština Pale i Istočni Stari Grad
    13h 3m
    0
  • Sutra Dan žalosti u Srpskoj
    15h 6m
    0