Dozvoljeno kretanje djeci sa smetnjama u razvoju

01.05.2020. 09:27
0
IZVOR: Srna

Republički štab za vanredne situacije usvojio je Zaključak o dozvoli kretanja na teritoriji Republike Srpske u dane prvomajskih praznika kojim se dozvoljava kretanje djeci sa smetnjama u razvoju u pratnji roditelja, staratelja ili drugog lica, uz obavezno nošenje maske i rukavica.

Ovoj djeci dozvoljava se kretanje od danas do nedjelje, 3. maja, u periodu od 17.00 do 18.00 časova, saopšteno je iz Biroa Vlade Srpske za odnose s javnošću.

Svi dosadašnji zaključci Republičkog štaba za vanredne situacije dostupni su na portalu Vlade Republike Srpske u sekciji "Republički štab za vanredne situacije – Akti" https://www.vladars.net, kao i na stranici "Koronavirus u Srpskoj" https://koronavirususrpskoj.com/.

Komentari 0
Povezane vijesti
Sutra isplata mjesečnog boračkog dodatka i naknada korisnicima socijalnih davanja Sutra isplata mjesečnog boračkog dodatka i naknada korisnicima socijalnih davanja
U Srpskoj rođeno 12 beba U Srpskoj rođeno 12 beba
Uskoro početak rada pogona za preradu krompira u Rogatici Uskoro početak rada pogona za preradu krompira u Rogatici
Najčitanije
  • Raspored bogosluženja za vaskršnje praznike u hramovima u Istočnom Sarajevu i Sarajevu
    22h 26m
    0
  • Pronađeno tijelo muškarca u sarajevskom naselju Dobrinja
    20h 24m
    0
  • Priče o imenima koja žive na mapi Istočnog Sarajeva – Boriša Starović
    17h 24m
    0
  • Održan vaskršnji koncert u Hramu Preobraženja Gospodnjeg u Sarajevu
    18h 44m
    0
  • Danas „Vaskršnje radosti“ u Istočnoj Ilidži
    5h 19m
    0