Dvije sedmice do istorijskih borbi za titule

28.08.2025. 19:21
0
IZVOR: sportdc.net

Još samo dvije sedmice dijele nas od spektakularne bokserske večeri koja će 12. septembra na Malti ući u sportske anale – “Battle of Montecristo”.

Aleksandar Ivanović, trener Bokserskog kluba "Slavija" iz Istočnog Sarajeva, izlazi na najveći ispit u dosadašnjoj karijeri – borbu za IBO titulu u poluteškoj kategoriji. Njegov protivnik biće neporaženi trostruki šampion, opasni Andreija Florijan, koji u profi bilansu ima savršen skor 9 pobjeda i bez poraza.

Pored njega, još jedan borac "Slavije" ulazi u ring u istorijskoj misiji – Đorđe Krsmanović. Mlada nada boksa boriće se za UBO titulu protiv iskusnog Rumuna Marija Boboka.

Obojica naših predstavnika ulaze u završnu fazu priprema. Treninzi su intenzivniji nego ikada, a fokus i disciplina dovedeni do savršenstva. U timu vlada ogromna želja i odlučnost – da upravo sa Malte donesu prve istorijske profesionalne titule u naš grad.

- Znamo da nas čekaju teški protivnici, ali spremni smo da ostavimo srce u ringu. Ovo nije samo borba za nas, ovo je borba za istoriju, za klub, za grad i za sve ljude koji vjeruju u nas. Dajemo sve od sebe da 12. septembra podignemo šampionske pojaseve i ispišemo novu stranicu sporta u našem kraju - poručuje Aleksandar Ivanović.

Komentari 0
Povezane vijesti
Đorđe Krsmanović izborio četvrtu profesionalnu pobjedu Đorđe Krsmanović izborio četvrtu profesionalnu pobjedu
Najčitanije
  • Misterija nestanka najbogatije Beograđanke svih vremena
    5h 44m
    0
  • Sutra koncert Ace Lukasa u Palama
    4h 38m
    17
  • Pronašli i prisvojili novčanik sa 10.000 KM
    10h 7m
    0
  • Do kraja godine carinska ispostava u Istočnom Novom Sarajevu
    11h 13m
    0
  • CIK raspisao prijevremene izbore u Republici Srpskoj
    10h 58m
    9