Eksplozija na gradilištu u Hrvatskoj, teško povrijeđen radnik iz BiH

10.12.2023. 21:02
0
IZVOR: glassrpske.com

Dvije dojave o muškarcima koji su zadobili teške tjelesne povrede na radu zaprimila je istarska policija, a kako navode u saopštenju, u oba slučaja muškarcima je pomoć pružena u pulskoj Opštoj bolnici gdje su zadržani na liječenju.

Prva nesreća desila se u petak oko 13.30 časova kada je 47-godišnjak povrijeđen kada jepao sa platforme specijalnog vozila na području Pule, te je zadržan na liječenju u pulskoj bolnici.

Druga nesreća desila se u subotu oko 15.30 časova u Medulinu gdje je 41-godišnji državljanin BiH obavljao radove na gradilištu te je prilikom zamjene plinske boce došlo do eksplozije i otvorenog plamena koji mu je zahvatio glavu i šake obje ruke. Pomoć mu je pružena u Opštoj bolnici gdje su mu zbog zadobijenih opekotina utvrđene teške tjelesne povrede te je zadržan na liječenju.

Komentari 0
Povezane vijesti
Izbori na 136 biračkih mjesta 8. februara Izbori na 136 biračkih mjesta 8. februara
Sa tržišta BiH povučena "Iskrina" kružna pila Sa tržišta BiH povučena "Iskrina" kružna pila
Od 1. januara poskupljuju cigarete u BiH Od 1. januara poskupljuju cigarete u BiH
Najčitanije
  • Paljanin uhapšen zbog nanošenja tjelesnih povreda
    16h 12m
    2
  • Prikupljena finansijska sredstva – Milija Mumović ide u Tursku
    12h 15m
    1
  • Istočno Sarajevo: Nema organizovanog dočeka na otvorenom
    17h 20m
    2
  • Osposobiti djecu za život kada roditelja više ne bude
    14h 32m
    0
  • Javni poziv za statiranje u filmu "Linija"
    14h 33m
    0