Foča: Jovana Zečević na kontrolnom turniru za reprezentaciju BiH

09.06.2021. 14:14
0
IZVOR: Radio Foča

Stonoteniserka fočanske „Perućice“ Jovana Zečević dobila je poziv za učešće na kontrolnom turniru za nastup u reprezentaciji BiH.

Selektor kadetkinja BiH Goran Unčanin uz Zečevićevu pozvao je još četiri stonoteniserke koje će se takmičiti po sistemu „svaka sa svakom“.

Najbolja će obezbijediti nastup u „A“ programu, dok će drugoplasirana i trećeplasirana nastupiti u „B“ programu reprezentacije.

Plasman među tri najbolje takmičarke na kontrolnom turniru fočanskoj stonoteniserki obezbijedio bi nastup na Balkanskom prvenstvu za mlade, koje će od 22. do 27. juna biti održano u Bugarskoj.

Kontrolni turnir za stonoteniserke biće održan u Banjaluci, u četvrtak, 10. juna.

Komentari 0
Povezane vijesti
Baka Stana proslavila 100. rođendan Baka Stana proslavila 100. rođendan
Prosječna plata u septembru 1.557 KM Prosječna plata u septembru 1.557 KM
Srpska bogatija za 39 beba, u Istočnom Sarajevu rođene tri Srpska bogatija za 39 beba, u Istočnom Sarajevu rođene tri
Najčitanije
  • Ruski monah koji je dao život za Republiku Srpsku i slobodu srpskog naroda
    17h 48m
    13
  • U Palama svečano otkriven spomenik posvećen stvaraocima i braniocima Republike Srpske
    23h 52m
    12
  • U Istočnom Sarajevu predstavljen rogatički krompir i romanijski skorup-kajmak (FOTO)
    22h 56m
    0
  • Baka Stana proslavila 100. rođendan
    17h 52m
    0
  • Trećepozivac sa zlatnom Karađorđevom zvijezdom
    2h 18m
    0