FSS: Sporazumni raskid ugovora sa Piksijem

17.10.2025. 19:24
0
IZVOR: srna.rs

Fudbalski savez Srbije /FSS/ donio je odluku o sporazumnom raskidu ugovora sa selektorom "A" reprezentacije Draganom Stojkovićem Piksijem bez ikakvih daljih obaveza FSS-a prema njemu.

Konstatovan je i sporazumni raskid saradnje sa članovima Stojkovićevog stručnog štaba i direktorom "A" tima.

Članovi Izvršnog odbora dali su ovlaštenje predsjedniku Draganu Džajiću i generalnom sekretaru Branku Radujku da narednih dana obave razgovore sa potencijalnim kandidatima za novog selektora.

Fudbalski savez Srbije će u najkraćem roku obavijestiti javnost o tome ko će predvoditi nacionalni tim u novembarskim kvalifikacionim mečevima za Svjetsko prvenstvo protiv Engleske u Londonu i Letonije u Leskovcu, saopštio je FSS.

Iz FSS su još jednom zahvalili Stojkoviću na svemu što je učinio tokom protekle četiri i po godine na mjestu selektora - posebno na plasmanu reprezentacije na Evropsko i Svjetsko prvenstvo, kao i na ostvarenom uspjehu u Ligi nacija.

Stojković je ostavku ponudio nakon poraza "Orlova" od Albanije rezultatom 1:0 u Leskovcu proteklog vikenda.

Komentari 0
Povezane vijesti
Policija u prostorijama Fudbalskog saveza Srbije Policija u prostorijama Fudbalskog saveza Srbije
Piksi ostaje selektor Srbije? Piksi ostaje selektor Srbije?
Piksi više neće biti selektor?! Piksi više neće biti selektor?!
Najčitanije
  • Oporavilište Kasindo kao centar društvenih dešavanja
    22h 45m
    0
  • Branka Pandurević iz Pala treba našu pomoć
    14h 54m
    0
  • Albanac koji je zadužio Srbe
    18.10.2025
    6
  • Dvoje Gačana teže povrijeđeno nedaleko od Tjentišta
    23h 16m
    2
  • Firma "Međo" iz Istočnog Sarajeva zapošljava!
    18h 47m
    0