Fudbaleri Srbije bolji od Luksemburga

04.09.2021. 20:12
0
IZVOR: KATERA

Fudbalska reprezentacija Srbije večeras je na stadionu "Rajko Mitić" deklasirala Luksemburg sa 4:1, u okviru kvalifikacione utakmice za Svjetsko prvenstvo 2022. godine u Kataru.

Srbija je tokom čitavog meča bila dominantna i golovima Aleksandra Mitrovića u 22. i 35. minutu, auto-golom Šanota u 82. i golom Nemanje Milenkovića u 96. minutu utakmice riješila pitanje pobjednika.

Utješni gol za reprezentaciju Luksemburga postigao je Oliver Til u 46. minutu utakmice, na samom početku drugog poluvremena.

Srbija je večeras nastupila u sastavu: Rajković - Milenković, Nastasić, Pavlović - Lukić, Gudelj, Lazović, Kostić - Milinković Savić, Tadić - Mitrović.

Igrali su još i Vlahović, Veljković, Radonjić, Jović i Maksimović.

U narednom meču, 7. septembra u Dablinu Srbija gostuje reprezentaciji Irske u okviru 7. kola kvalifikacija za Svjetsko prvenstvo u Kataru.