Futsaleri “Jahorine” u Trebinju otvaraju sezonu

19.11.2020. 19:47
0
IZVOR: palelive.com

U vikendu pred nama startuje futsal sezona u Republici Srpskoj, kako piše na internet stranici FS Republike Srpske.

U Prvoj ligi RS nadmetaće se šesnaest ekipa podijeljenih u dvije grupe, istok i zapad, a poslije ligaškog dijela takmičenja po grupama slijedi doigravanje za prvaka i plasman u Premijer ligu.

U prvoligaškom “istoku” pored paljanskog predstavnika KMF “Jahorina” igraće i futsaleri: “Glasinca” (Sokolac), “Nevesinja”, “Tanga” (Istočna Ilidža), “Belog Anđela” (Brčko), “Leotara” (Trebinje), “Ljubinja” i “Ugljevika”.

Futsaleri “Jahorine” sezonu će otvoriti u Trebinju, a meč između domaćeg sastava “Leotara” i Paljana na rasporedu je u nedelju, 22. novembra, sa početkom od 16.00 časova.

U ostalim mečevima prvog kola prvoligaškog “istoka” još se sastaju:
“Ugljevik” – “Nevesinje”
“Ljubinje” – “Tango”
“Glasinac” – “Brčko”

Komentari 0
Povezane vijesti
Dva pehara i 11 medalja za Džudo klub „Sparta“ u Trebinju Dva pehara i 11 medalja za Džudo klub „Sparta“ u Trebinju
Služen pomen vladici Atanasiju povodom pet godina od upokojenja Služen pomen vladici Atanasiju povodom pet godina od upokojenja
Hercegovka u elitnoj jedinici - najbolja od najboljih Hercegovka u elitnoj jedinici - najbolja od najboljih
Najčitanije
  • Minić: Za sedam dana u funkciji pravac ka Sarajevu iz Foče
    17h 36m
    1
  • Aco Stanišić finansira matursko veče za sve paljanske srednjoškolce
    18h 1m
    6
  • Marš „Besmrtnog puka“ danas na Palama
    2h 20m
    0
  • Dan pobjede nad fašizmom i Dan Evrope
    1h 59m
    2
  • Spasovdanske svečanosti u Istočnom Novom Sarajevu
    20h 53m
    0