Gimnazijalac iz Bosanske Krupe metalnom palicom udario profesora u glavu

08.05.2021. 12:08
0
IZVOR: nezavisne.com

Učenik JU Opšta gimnazija "Bosanska Krupa" u Bosanskoj Krupi, juče je metalnom palicom u predjelu glave udario profesora.

Ovu informaciju za "Klix.ba" potvrdio je Ale Šiljdedić, portparol MUP-a USK, navodeći da se incident desio juče oko 13:15 sati.

- Profesor je 1959. godište i zadobio je lakše tjelesne povrede koje mu je nanio učenik drugog razreda ove gimnazije. Povrede su nanesene metalnom šipkom u predjelu glave i povreda je sanirana u Domu zdravlja te se trenutno nalazi na posmatranju u u Kantonalnoj bolnici Dr Irfan Ljubijankić Bihać -  kazao je Šiljdedić.

Kako je istakao, policija provodi istragu o navedenom događaju nakon čega će biti poznat uzrok koji je doveo do njega.

Tužilaštvo je ovo djelo okarakterisalo kao nasilničko ponašanje.

Komentari 0
Povezane vijesti
Nastavak suđenja za zločine nad pripadnicima VRS u Bosanskoj Krupi Nastavak suđenja za zločine nad pripadnicima VRS u Bosanskoj Krupi
Paljanka Vesna Miletić - profesor i fudbalski sudija Paljanka Vesna Miletić - profesor i fudbalski sudija
Prihvaćen prijedlog da se maloljetni napadač iz Bosanske Krupe uputi u vaspitno-popravni dom Prihvaćen prijedlog da se maloljetni napadač iz Bosanske Krupe uputi u vaspitno-popravni dom
Najčitanije
  • Potresno pismo porodica nastradalog bračnog para Hršum
    22h 18m
    10
  • Firma „Konstrukcije Monting“ zapošljava radnike u stalni radni odnos
    22h 55m
  • Održana sjednica Foruma za bezbjednost u Istočnom Novom Sarajevu
    18h 30m
    0
  • Premijerno prikazan dokumentarac „Ratni hirurg“, posvećen životu i djelu dr Lazića
    21h 49m
    0
  • Sutra isplata naknada korisnicima boračko-invalidske zaštite i socijalnih davanja
    19h 30m
    0