"Glasinac" osvojio ovogodišnji Memorijal "Radomir Mičić - Šućo" u Vojkovićima

04.08.2023. 15:36
0
IZVOR: sportdc.net

Fudbaleri "Glasinca" osvojili su ovogodišnji Memorijal "Radomir Mičić - Šućo" koji je igran u Vojkovićima.

Kao i u posljednjih nekoliko godina, i ove godine je igrano na malom terenu, a pored domaćina "Famosa", nastupili su "Slavija", "Glasinac" i "Sutjeska".

Najviše uspjeha imala je ekipa "Glasinca" koja je osvojila prvo mjesto, ispred "Sutjeske" i "Slavije", dok je domaćin "Famos" bio posljednji.

Najbolji igrač turnira je Jovan Kapović iz pobjedničke ekipe, a odatle dolazi i najbolji golman Matija Marijanović. Najbolji strijelac je "Slavijin" Ognjen Erbez. Igrač koji najviše podsjeća na Radomira Mičića je Slaviša Ristović iz "Sutjeske".

Komentari 0
Povezane vijesti
Miljevina: U nedjelju memorijal „Ranko Elez Ziko“ Miljevina: U nedjelju memorijal „Ranko Elez Ziko“
Pale: Memorijalni turnir u fudbalu okupio 62 ekipe Pale: Memorijalni turnir u fudbalu okupio 62 ekipe
U osnovnoj školi u Vojkovićima održana priredba za buduće đake prvake (FOTO) U osnovnoj školi u Vojkovićima održana priredba za buduće đake prvake (FOTO)
Najčitanije
  • Lice aktiviralo eksplozivnu napravu u Sokocu
    20h 21m
    1
  • Mihajlo Golub najmlađa beba u Istočnom Novom Sarajevu (FOTO)
    9h 34m
    0
  • Dan žalosti u subotu u Srpskoj
    15h 52m
    0
  • U Rogatici otuđen određen iznos novca
    20h 17m
    0
  • Sestre po oružju - kako su Milunka Savić i Flora Sands zajedno ratovale
    19h 45m
    0