"Гласинац" освојио овогодишњи Меморијал "Радомир Мичић - Шућо" у Војковићима

04.08.2023. 15:36
0
ИЗВОР: sportdc.net

Фудбалери "Гласинца" освојили су овогодишњи Меморијал "Радомир Мичић - Шућо" који је игран у Војковићима.

Као и у посљедњих неколико година, и ове године је играно на малом терену, а поред домаћина "Фамоса", наступили су "Славија", "Гласинац" и "Сутјеска".

Највише успјеха имала је екипа "Гласинца" која је освојила прво мјесто, испред "Сутјеске" и "Славије", док је домаћин "Фамос" био посљедњи.

Најбољи играч турнира је Јован Каповић из побједничке екипе, а одатле долази и најбољи голман Матија Маријановић. Најбољи стријелац је "Славијин" Огњен Ербез. Играч који највише подсјећа на Радомира Мичића је Славиша Ристовић из "Сутјеске".

Коментари 0
Повезане вијести
Пале: Одржан меморијални турнир у малом фудбалу "Михаило Дробњак" Пале: Одржан меморијални турнир у малом фудбалу "Михаило Дробњак"
Меморијални турнир у малом фудбалу „Михаило Дробњак“ сутра у Палама Меморијални турнир у малом фудбалу „Михаило Дробњак“ сутра у Палама
Меморијални турнир у малом фудбалу „Михаило Дробњак“ у четвртак у Палама Меморијални турнир у малом фудбалу „Михаило Дробњак“ у четвртак у Палама
Најчитаније
  • Сјећање на велике демонстрације на Грбавици
    8h 14m
    9
  • Блануша побиједио у Источном Сарајеву
    21h 36m
    16
  • Највећи градови Српске изабрали Бланушу
    23h 38m
    4
  • Лукавац 25
    4h 36m
    0
  • Чоколадне шишарке без печења, од само три састојка (ВИДЕО)
    22h 1m
    0