Hala u Beogradu nosiće ime „Dejan Milojević“

18.01.2024. 18:08
0
IZVOR: in4s.net

Dvorana „Mega Fektori“ uskoro će promijeniti ime i zvaće se po Dejanu Milojeviću, objavio je košarkaški menadžer Miško Ražnatović.

- Danas u Beogradu, u hali ‘Mega Fektori’, trenažnoj dvorani Mege gde je Dejan proveo skoro celu trenersku karijeru. Ime dvorane će uskoro biti promenjeno - napisao je Ražnatović uz Milojevićevu fotografiju iz hale.

Milojević, nekadašnji trener Mege, preminuo je juče u 47. godini od posljedica srčanog udara.

Milojević je osam godina bio glavni trener Mege, osvojio je Kup Radivoja Koraća, ali i napravio mnogo velikih igrača koji i danas nastupaju u NBA ligi i širom Evrope.

Komentari 0
Povezane vijesti
Košarkaška legenda Dejan Milojević sahranjen u Beogradu Košarkaška legenda Dejan Milojević sahranjen u Beogradu
Trofej za najboljeg igrača ABA lige nosiće ime Dejana Milojevića Trofej za najboljeg igrača ABA lige nosiće ime Dejana Milojevića
Partizan predivnim gestom odao počast Dejanu Milojeviću Partizan predivnim gestom odao počast Dejanu Milojeviću
Najčitanije
  • Rogatičanin Nebojša Erić od drveta stvara što očima vidi
    12h 31m
    0
  • ViK Istočno Sarajevo: Apel za potrošače
    13h 49m
    2
  • Ugašena četiri požara, izgorio pomoćni objekat u Baltićima u Sokocu
    15h 25m
    0
  • Kalinovačka olimpijada "Gvozno-Moba-Ozon 2025"
    14h 25m
    0
  • Milan Kadlec porazio protivnika iz Crne Gore
    15h 36m
    0