Heroj iz Bratunca skočio u nabujalu rijeku i spasio srnu

02.04.2026. 17:51
0
IZVOR: katera.news

Jovan Ilić iz Bratunca prije nekoliko dana pokazao je izuzetnu hrabrost i humanost kada je, bez straha, ušao u nabujalu rijeku Križevicu kako bi spasio srnu koju je voda u tom trenutku nosila riječnim kanalom.

Na video-snimku, koji je objavljen na Fejsbuk stranici „Bratunac danas“, može se vidjeti kako je Ilić uočio srnu koja nije mogla da se izbori sa bujicom. On je ušao u vodu, sačekao da bujica donese srnu do njega, a zatim je iznio na drugu stranu obale.

- Humano i hrabro djelo Jovana Ilića koji je iz hladne i nabujale Križevice spasio srnu - navodi se u opisu video-snimka.

Ovaj trenutak zabilježio je Jovanov drug koji se u tom trenutku tu našao sa njim, prenosi „InfoBirač“.

Ovaj plemeniti gest izazvao je brojne pozitivne reakcije građana, koji su na društvenim mrežama pohvalili Ilićev gest.

 Video-snimak možete pogledati OVDJE.

Komentari 0
Povezane vijesti
Koliko će ove godine koštati maline? Koliko će ove godine koštati maline?
Srazmjerni penzioneri da do kraja aprila regulišu status Srazmjerni penzioneri da do kraja aprila regulišu status
Srpska bogatija za 20 beba Srpska bogatija za 20 beba
Najčitanije
  • Sve boje autističnog spektra – priča jedne mame o ljubavi, borbi i uspjehu
    9h 35m
    2
  • Smrt u bratovoj jakni
    9h 37m
    0
  • Godišnjica rođenja Hansa Kristijana Andersena - Najslavnijeg pisca bajki
    9h 30m
    0
  • Kako se poručnik Božidar Žugić u Aprilskom ratu svrstao u red junaka poput Obilića i Principa
    9h 32m
    4
  • Recept za najljepši posni kolač
    2h 45m
    3