Istočna Ilidža: Radnik firme pronevjerio veću količinu novca

17.05.2024. 12:02
0
IZVOR: katera.news

Policijskoj stanici Istočna Ilidža lice D.T, zaposlena u firmi sa sjedištem u Ravnogorskoj ulici u ovoj opštini, prijavila je da lice I.L, radnik iste firme, preuzeo veću količinu novca koju je trebalo predati prijavitelju.

- Lice I.L. to nije uradio, nego je novac zadržao – saopšteno je iz Policijske uprave Istočno Sarajevo.

U toku je dokumentovanje krivičnog djela „Pronevjera“, nakon čega će Okružnom javnom tužilaštvu Istočno Sarajevo, protiv navedenog biti dostavljen izvještaj o počinjenom krivičnom djelu.

Komentari 0
Povezane vijesti
Rogatica: Lice usmrtilo psa iz vatrenog oružja Rogatica: Lice usmrtilo psa iz vatrenog oružja
Istočno Sarajevo: Licu uručen prekršajni nalog zbog vrijeđanja Istočno Sarajevo: Licu uručen prekršajni nalog zbog vrijeđanja
Istočno Sarajevo: U ponedjeljak promocija konkursa za upis na Policijsku akademiju Istočno Sarajevo: U ponedjeljak promocija konkursa za upis na Policijsku akademiju
Najčitanije
  • Jakna od antilopine kože
    4h 53m
    11
  • Godišnjica pogibije tinejdžerke heroja Lepe Radić
    5h 33m
    16
  • Desanka Maksimović: Književna vila, pjesnikinja duše
    4h 55m
    34
  • Žena iz pjesme Bijelog dugmeta zaista je postojala, bila je divna baka tužne starosti
    4h 50m
    26
  • Lalović: Transport pacijenata otežan, ali bezbjednost nije ugrožena
    20h 24m
    5