Jedinica žandarmerije pripremila ogrev za manastir Sase (FOTO)

20.07.2023. 12:20
1
IZVOR: katera.news

Pripadnici Jedinice žandarmerije Policijske uprave Zvornik ovih dana su uspješno realizovali dobrovoljnu akciju pripremanja ogreva za zimu manastiru Sase kod Srebrenice.

U ovoj akciji je učestvovalo 14 pripadnika Jedinice žandarmerije.

Slika

Foto: MUP Republike Srpske/Facebook

- Ovaj put pripadnici Žandarmerije su odlučili da svoju fizičku spremnost dokažu u humanoj akciji – naveli su iz MUP-a Republike Srpske.

Kako ističu, zahvalnost nije izostala, kao ni blagoslov igumana manastira Sase, uz želju da pripadnici Policijske uprave Zvornik sve svoje redovne poslove obavljaju u zdravlju i sreći.

Komentari 1
  • Generic placeholder image
    kapa dole 20.07.2023. 18:03
    Dobar primjer i za druge jedinice srbske policije. Da im Gospod uzvrati u zdravlju i veselju. I sve da bude na spasenje duše!
Povezane vijesti
Od danas veće kazne za vozače na putevima u BiH Od danas veće kazne za vozače na putevima u BiH
Upozorenje građanima na lažne SMS poruke o saobraćajnim kaznama Upozorenje građanima na lažne SMS poruke o saobraćajnim kaznama
Sokolac: Obilježavanje 34 godine od prve smotre milicije Sokolac: Obilježavanje 34 godine od prve smotre milicije
Najčitanije
  • Paljanin ispalio više hitaca nakon svađe
    20h 49m
    3
  • Istočno Novo Sarajevo: Kazne za uništavanje imovine na dječijim igralištima
    21h 28m
    3
  • Sutra do 38 stepeni, poslije podne naoblačenje sa pljuskovima
    14h 52m
    0
  • Podvizi i stradanja braće Nikolić
    13h 45m
    0
  • ViK Pale: Obavještenje
    19h 39m
    5