Knjiga žalosti povodom pogibije mladog Đorđa Tojčića

28.06.2022. 11:28
0
IZVOR: srna.rs

U Skupštinskoj sali opštine Vlasenica postavljena je knjiga žalosti za dvadesetsedmogodišnjeg Đorđa Tojčića koji je nastradao u saobraćajnoj nezgodi, a u koju se upisuju građani, njegove kolege i prijatelji.

Knjiga je postavljena na inicijativu Tojčićevih prijatelja iz Moto-kluba "Ortodoks", čiji je bio član od osnivanja 2018. godine, a u dogovoru sa načelnikom Miroslavom Kraljevićem.

Poslijednji pozdrav Đorđu Tojčiću, koji je nastradao u saobraćajnoj nesreći u nedjelju, 26. juna, građani mogu uputiti u narednih sedam dana od 7.00 do 15.00 časova.

Nakon toga knjiga žalosti će u utorak, 5. jula, biti proslijeđena Tojčićevim kolegama iz Oružanih snaga BiH čiji je bio pripadnik, nakon čega će biti predata porodici.

Đorđe Tojčić /1995-2022/ ostaće upamćen kao posvećen sin, izuzetan prijatelj, nasmijan i vedar momak, omiljen u društvu. 

Komentari 0
Povezane vijesti
Kraljević Korda potpisao za "Spartak" Kraljević Korda potpisao za "Spartak"
Normalizovan saobraćaj na putu Vlasenica-Milići Normalizovan saobraćaj na putu Vlasenica-Milići
U saobraćajnoj nezgodi na putu Vlasenica-Milići povrijeđena četiri lica U saobraćajnoj nezgodi na putu Vlasenica-Milići povrijeđena četiri lica
Najčitanije
  • Sjećanje na pjesnika Lazu Kostića
    12h 54m
    1
  • Odron na magistralnom putu kod Foče, prohodna jedna kolovozna traka
    15h 21m
    0
  • Pogledajte šta bi moglo da dovede do nestašice hrane i novih poskupljenja
    12h 0m
    0
  • Dimitrije Savić seniorski prvak BiH u džudou za 2026. godinu
    13h 31m
    0
  • U Republici Srpskoj sutra počinje e-upis učenika u prvi razred
    15h 8m
    0