Kod Mostara težak udes, obustavljen saobraćaj

25.09.2021. 21:01
0
IZVOR: klix.ba

Zbog teške nesreće koja se dogodila kod Mostara potpuno je obustavljen saobraćaj na magistralnoj cesti M-17 u naselju Vrapčići, potvrđeno je za Kliks.

Dežurni iz Operativnog centra MUP-a HNK do nesreće u kojoj su učestvovala tri vozila došlo je oko 20 sati i jedna osoba je povrijeđena.

-U saobraćajnoj nesreći učestvovali su automobil marke Renault Scenik kojim je upravljao B.M. rođen 1976. godine i za dobio je neutvrđene povrede, teretno vozilo DAF kojim je upravljao Š.H. rođen 1994. godine i Mercedes kojim je upravljao B.I. rođen 1959. Godine- kazao je za Kliks dežurni iz MUP-a HNK.

Tjelesne povrede kako dodaje zadobio je vozač Renault Scenika, te je vozilom hitne pomoći prevezen u mostarsku bolnicu gdje će mu biti ukazana pomoć i utvrđen stepen povreda.

-Saobraćaj na ovoj dionici puta je totalno obustavljen, a policijski službenici rade uviđaj, nakon čega će biti poznato više detalja- rečeno iz MUP-a HNK.

Komentari 0
Povezane vijesti
U manastiru Žitomislić proslavljeni Sveti mučenici žitomislićki U manastiru Žitomislić proslavljeni Sveti mučenici žitomislićki
Muškarac povrijeđen u saobraćajnoj nesreći stabilno, djevojčica hospitalizovana u UKC u Sarajevu Muškarac povrijeđen u saobraćajnoj nesreći stabilno, djevojčica hospitalizovana u UKC u Sa...
U Čeljigovićima poginuli beba i majka U Čeljigovićima poginuli beba i majka
Najčitanije
  • Na današnji dan umro Branko Radičević - poeta neprolazne mladosti
    5h 29m
    0
  • Gori deponija u Krupačkim stijenama
    8h 9m
    9
  • Ljudski nemar izazvao požar na deponiji otpada u Krupačkim stijenama
    7h 47m
    5
  • Tužilaštvo: Tijelo srpske povratnice Jele Pejić pronađeno nago, ali nije ubijena
    23h 30m
    6
  • Bjelica: Požar stavljen pod kontrolu
    6h 51m
    4