Lana Erić i Lazar Ždrale prvaci BiH u džudou

29.06.2021. 13:56
0
IZVOR: Katera

Proteklog vikenda je u u Laktašima održano Prvenstvo BiH za juniore i starije pionire u džudou na kojem je učestvovalo osam takmičara Džudo kluba „Randori“.

Lazar Ždrale je osvojio prvo mjesto i titulu prvaka BiH za juniore, iako je još uvijek kadet.

Lav Divljan u konkurenciji - 66 kg osvojio je 2. mjesto za juniore, a Dejan Golijan treće u konkurenciji - 90 kg.

U konkurenciji stariji pioniri Lana Erić je osvojila titulu prvakinje BiH u kategoriji do 48 kg.

Randori je u ukupnom plasmanu zauzeo dugo mjesto u konkurenciji juniora.