Ljiljana Drljević pobjednik "Osmomartovskog turnira"

07.03.2020. 17:07
0
IZVOR: Srna

Internacionalni majstor iz Srbije Ljiljana Drljević pobjednik je Prvog međunarodnog "Osmomartovskog ženskog turnira u šahu" koji je u Istočnom Sarajevu organizovao Šahovski klub "Slavija".
Na turniru, koji je rejtingovan od Svjetske šahovske federacije /FIDE/, učestvovovale su takmičarke iz Srbije, BiH, Crne Gore, Hrvatske, Sjevrene Makedonije i Moldavije.

Direktor Šahovskog kluba "Slavija" Jovo Janjić rekao je Srni da je zadovoljan uspješnom organizacijom turnira, kao i time što je nastupilo 16 veoma kvalitetnih šahistkinja iz šest država.

- Do sada nije bilo boljeg šahovskog turnira u Istočnom Sarajevu, ali i bolje podrške lokalnih vlasti s obzirom na to da je opština Istočno Novo Sarajevo bila pokrovitelj turnira - naveo je Janjić.

Komentari 0
Povezane vijesti
Raspisan konkurs za dodjelu stipendija studentima Raspisan konkurs za dodjelu stipendija studentima
Dvanaestogodišnja Marija Kosorić iz Istočnog Novog Sarajeva donirala kosu oboljeloj djeci Dvanaestogodišnja Marija Kosorić iz Istočnog Novog Sarajeva donirala kosu oboljeloj djeci
Počeo Božićni turnir u futsalu u Istočnom Novom Sarajevu Počeo Božićni turnir u futsalu u Istočnom Novom Sarajevu
Najčitanije
  • Kako djeca s autizmom reaguju na petarde (VIDEO)
    46m
    32
  • Kako se Aleksandar Mišić žrtvovao za otadžbinu: Zakletva skuplja od života
    8h 38m
    0
  • Rogatica: Uhapšen zbog upada u kuću, nanošenja teških povreda i krađe
    7h 0m
    0
  • Istočna Ilidža: Obavještenje o neradnim danima za vrijeme predstojećih praznika
    5h 29m
    1
  • Usvojena zabrana pušenja u zatvorenom javnom prostoru u Srpskoj
    1h 51m
    2