Ljubav i kreativnost ne poznaju granice ni u doba korone

04.04.2020. 11:18
0
IZVOR: Katera

Arhitekta Ivana Gluhović iz Pala je odlučila tokom izolacije, zbog pandemije Covid-19, da svojom kreativnošću olakša boravak u zatvorenom svojoj dvoipogodišnjoj kćerkici.

Ivana je pokazala da ljubav i kreativnost ne poznaju granice, čak ni u vrijeme virusa korona i tako svim roditeljima poslala poruku da sličan način prekrate vrijeme mališanima kod kuće.

- Mi smo odlučili da ove teške dane pobujedimo kreativnošću. Super je imati mamu arhitektu u ovim danima, kojoj nije teško da šest dana pravi najljepšu kućicu za lutkice - kaže Ivana.

  • Slika
  • Slika
  • Slika
  • Slika
  • Slika

Ivana dodaje da je njena dvoipogodišnja kćerkica uživala tokom procesa izrade kućice, jer razumije zbog čega ne može napolje da se igra sa drugaricama.

Ivana i njena kćerka su tokom izrade kućice koristile karton, papir, razne vrste tkanine i dekorativne svećice za novogodišnju jelku.

Veliku pažnju su posvetile uređenju unutrašnjnosti kućice, te su izradile sve do najmanjih detalja poput namještaja, prekrivača, prozora, lampica, trpezarijskog stola i kuhinje.

Ivana priznaje da se tokom izrade kućice više ona igrala od njene kćerke.

Komentari 0
Povezane vijesti
Pale: Konkurs za dodjelu opštinskih stipendija Pale: Konkurs za dodjelu opštinskih stipendija
"Sretenjske svečanosti" u Palama 13. i 15. februara "Sretenjske svečanosti" u Palama 13. i 15. februara
Istorija i razvoj informativnih glasila i službi u Palama Istorija i razvoj informativnih glasila i službi u Palama
Najčitanije
  • Rogatičanin lišen slobode zbog sumnje da je počinio nasilje nad životinjama
    11h 31m
    0
  • “Ostajte ovdje! Sunce tuđeg neba neće vas grijat ko što ovo grije”
    14h 23m
    3
  • Istorija i razvoj informativnih glasila i službi u Palama
    9h 36m
    0
  • Javni konkurs za prijem na Policijsku akademiju za 150 kadeta
    12h 55m
    0
  • Vještaci medicinske struke saglasni da Dudaković nije sposoban za suđenje
    6h 36m
    4