Matična biblioteka organizuje mini sajam razmjene knjiga

07.06.2021. 18:03
0
IZVOR: KATERA

Matičina biblioteka Istočno Sarajevo organizje 9. i 10. juna  organizuje mini sajam razmjene knjiga na Trgu Republike Srbije.

Sajam će biti otvoren između 13.00 i 19.00 časova.

- Mini sajam razmjene knjiga organizuje se u cilju razmjene knjiga pred novu školsku godinu. Svi koji imaju udženike, stručnu literaturu i slično mogu doću na sajam i sa drugim ljudima razmijeniti knjige. Biblioteka neće određivati uslove razmjene – kazali su iz Matične biblioteke.

Sajam bi se realizovao tako da Biblioteka obezbijedi prostor i štandove (desetak stolova) na kojima bi izložili knjige svi oni koji učestvuju na sajmu. Naravno i Biblioteka bi učestvovala u razmjeni sa knjigama koje ne koristi, odnosno sa već postojećim duplikatima.

Komentari 0
Povezane vijesti
Promocija romana „Martin udio“ u Matičnoj biblioteci Istočno Sarajevo Promocija romana „Martin udio“ u Matičnoj biblioteci Istočno Sarajevo
U četvratk promocija zbirke poezije Koviljke Gavrilović u Istočnom Sarajevu U četvratk promocija zbirke poezije Koviljke Gavrilović u Istočnom Sarajevu
Upis u Matičnu biblioteku od 22. do 25. aprila po promotivnoj cijeni Upis u Matičnu biblioteku od 22. do 25. aprila po promotivnoj cijeni
Najčitanije
  • Sarajevsko-romanijski korpus - sami protiv svih (FOTO)
    3h 59m
    10
  • Opasna zarazna bolest u Sarajevu!
    6h 4m
    4
  • Sonja i Marko nakon višedecenijeske borbe dobili potomstvo
    18h 11m
    0
  • JU SŠC „Istočna Ilidža“: Nastasja Ješić – učenik generacije
    19h 4m
    1
  • Na jednoj lokaciji u Banjaluci pronađeno sedam poskoka
    21h 4m
    0