Muškarac kuvao drogu u kuvalu, pa zapalio stan

13.11.2023. 17:42
0
IZVOR: srpskainfo.com

Policijski službenici Policijske stanuce Zadar proveli su kriminalističko istraživanje nad 41-godišnjim hrvatskim državljaninom, koji se sumnjiči za „Dovođenje u opasnost života i imovine opšteopasnom radnjom ili sredstvom“ i „Neovlaštenu proizvodnju i promet drogom“, stoji u saopštenju policije.

Onda su opisali šta se dogodilo.

– Naime, sumnjiči se da je 10. novembra oko 14.40  sati u Zadru u ulici Ivana Gundulića u stanu u kojem boravi, izazvao požar korištenjem električnog kuvala na kojem je upotrebom više hemijskih materija pripravljao opojna sredstva, drogu –  objasnili su u policiji.

Nakon provedenog kriminalističkog istraživanja, protiv osumnjičenog je nadležnom državnom tužilaštvu podnesena krivična prijava zbog krivičnih djela dovođenja u opasnost života i imovine opšteopasnom radnjom ili sredstvom te neovlaštene proizvodnje i prometa drogama, piše Index.

Komentari 0
Povezane vijesti
Uhapšen zbog ubistva oca Uhapšen zbog ubistva oca
Uhapšen Emir Selimović koji je u Kalesiji ubio suprugu i sina Uhapšen Emir Selimović koji je u Kalesiji ubio suprugu i sina
Uhapšen Nenad Nešić Uhapšen Nenad Nešić
Najčitanije
  • Operacija ''Lukavac 93'' - Trnovo, Bjelašnica i Igman
    1h 12m
    8
  • Kod lica lišenog slobode pronađen snajper
    21h 58m
    1
  • Sjećanje na nekadašnji Dan mladosti – 25. maj (VIDEO)
    1h 11m
    6
  • Univerzitet u Istočnom Sarajevu promovisao 17 doktora nauka
    15h 26m
    0
  • Zaboravljeni korijeni: Manastir Žitomislić (Mostar)
    1h 10m
    0