Iz Elektrodistribucije „Pale“ obavještavaju korisnike u Palama, Sokocu, Rogatici, Čajniču i Višegradu da će zbog planiranih radova na mreži doći do privremenih prekida u isporuci električne energije.
U Palama će, zbog radova na 10 kV vodu Trebević, doći do privremenog prekida u isporuci električne energije u periodu od 8.00 do 14.00 časova potrošačima u naselju Begovina i dijelu Ulice Jovana Cvijića.
U Sokocu će, zbog radova na 10 kV vodu Unis, doći do privremenog prekida u isporuci električne energije u periodu od 9.00 do 12.00 časova potrošačima u ulicama Đure Jakšića, Starine Novaka, Alekse Šantića, Radivoja Kosorića, Pera Kosorića, Mlađena Ćajića, Vase Pelagića, dio ulice Gruja Novakovića, Vidovdanska, Desanke Maksimović, Dobrovoljačka, Vukovarska, Jova Mijatovića.
U Rogatici će, zbog radova na 10 kV vodu Pilana Sladara, doći do privremenog prekida u isporuci električne energije u periodu od 8.00 do 14.00 časova potrošačima u naseljima Kovanj, Bukrići, Lepenica, Ziličina, Gučevo, Borovsko, Zakomo, Guždelji, Kozadre, Dobrašina i Rakitnica.
U Čajniču će, zbog radova na 10 kV vodu Zaborak-Hoćevina, doći do privremenog prekida u isporuci električne energije u periodu od 8.00 do 14.00 časova potrošačima u naseljima Hoćevina, Stopići i Gornji Stopići.
U Višegradu će, zbog radova na 10 kV vodu Župa, doći do privremenog prekida u isporuci električne energije u periodu od 8.00 do 14.00 časova potrošačima u naseljima Jelačići, Donja Brštanica, Gornja Brštanica Miloševići i Resnik.