Nastavljena potraga za dvojicom utopljenika u Savi

04.08.2019. 11:14
0
IZVOR: SRNA

Nastavljena je potraga za dvojicom utopljenika koji su zajedno sa čamcem nestali u rijeci Savi kod skele u Crnjelovu kod Bijeljine.
Traga se za Cvikom Simićem /56/ i Ljubom Mićićem /56/ iz mjesne zajednice Gradac, koji rade u Austriji i došli su u zavičaj na godišnji odmor. 

U policiji je Srni rečeno da su u potragu uključeni ronioci, Granična policija sa čamcima i pripadnici Žandarmerije Policijske uprave Bijeljina. 

Potraga je sinoć obustavljena zbog loše vidljivosti nakon što su ronioci kluba "Panteri" pretražili 150 metara kvadratnih na dubini do šest metara. 

Očevici su naveli da se čamac u kojem su bila dva muškarca prevrnuo i potonuo u Savi juče u 15.20 časova i da je sve trajalo kraće od pet minuta. 

Do mjesta nesreće veoma brzo je stigao drugi čamac, koji se zatekao na Savi, ali nisu uspjeli da im pomognu, niti da pronađu utopljenike. 

Komentari 0
Povezane vijesti
Obustavljena potraga za Božom Lopatićem zbog opasnosti od mine Obustavljena potraga za Božom Lopatićem zbog opasnosti od mine
Potraga za Božom Lopatićem u koritu Miljacke Potraga za Božom Lopatićem u koritu Miljacke
U potrazi za Božom Lopatićem pretraživaće se korito Miljacke U potrazi za Božom Lopatićem pretraživaće se korito Miljacke
Najčitanije
  • Sjećanje na Mateju Radovića ne blijedi
    20h 55m
    3
  • Petar Bojović - slavljen i ponižen
    22h 51m
    15
  • Priprema se teren za povratak Nešića u ministarsku fotelju
    19h 43m
    6
  • ViK Istočno Sarajevo: Vanredno obavještenje
    13h 43m
    0
  • Sutra promocija knjige „Opsada i odbrana Ilidže“ Neđeljka Prstojevića
    23h 18m
    10