Nezadovoljan što je sinu smanjeno vladanje vrijeđao i psovao učiteljicu

16.12.2021. 10:54
0
IZVOR: Srpska.info

Protiv S.K. iz Teslića policija je podnijela izvještaj zbog sumnje da je, pred učenicima, vrijeđao i psovao učiteljicu Osnovne škole.

Oni su pojasnili da se on tereti za nasilničko ponašanje.

Kako Srpskainfo sazanje, S. K. je bio nezadovoljan što je njegovom sinu smanjeno vladanje, pa je došao u školu da se obračuna sa učiteljicom.

– Postoji osnov sumnje da je on 8. decembra došao u prostorije jedne osnovne škole na području opštine Teslić, a potom ušao u učionicu dok je nastavnica držala čas, te u prisustvu učenika istu verbalno napao,  na način da je grubim vrijeđanjem, psovkama i nazivanjem pogrdnim imenima ugrozio spokojstvo oštećene, učenika i nastavnog osoblja škole – rekla je portparol PU Doboj Dragana Kerkez.

Komentari 0
Povezane vijesti
Više srednjoškolaca u Sarajevu napalo učenika Više srednjoškolaca u Sarajevu napalo učenika
Valentina i Vesna posljednji čuvari škole osnovane prije vijek Valentina i Vesna posljednji čuvari škole osnovane prije vijek
Čović: Nisam očekivao onoliki prostakluk i vrijeđanje Čović: Nisam očekivao onoliki prostakluk i vrijeđanje
Najčitanije
  • Kafane moje mladosti – Kafe „Bagrem“ i bar „Kod Miše Ćele“
    4h 54m
    9
  • Avgustovska razglednica Sokoca iz 1997. godine
    7h 20m
    27
  • Kocka, kocka, kockica
    17h 34m
    35
  • Ovo je alternativni put Foča - Trnovo, jer je "pravi" zatvoren (VIDEO)
    11h 10m
    5
  • Stoja Kašiković se borila za svoju zemlju na način na koji niko nije smio
    5h 32m
    1