Novak bolji od Monfisa

03.05.2022. 20:04
0
IZVOR: srpskainfo.com

Najbolji teniser svijeta Novak Đoković plasirao se u osminu finala mastersa u Madridu pošto je sa 2:0 bio bolji od Gaela Monfisa (6.3, 6:2).

Srbin je diktirao tempo i podsjetio na nastupe iz prošle godine, te nije izgubio gem na svoj servis tokom meča.

Do prvog brejka je stigao u šestom gemu prvog seta, nakon čega je lako došao do osvajanja seta. I u nastavku je osvajač 20 grend slem titula imao lagan posao, gdje je dozvolio rivalu samo dva osvojena gema.

Novak je tako došao do 18. pobjede u međusobnim susretima sa Francuzom.

Za trijumf mu je bilo potrebno 88 minuta igre.

U narednom kolu igraće protiv pobjednika duela između Denisa Šapovalova i Endi Mareja.

Komentari 0
Povezane vijesti
Đoković zbog povrede odustao od mastersa u Madridu Đoković zbog povrede odustao od mastersa u Madridu
Đoković se povukao sa Mastersa u Majamiju zbog povrede Đoković se povukao sa Mastersa u Majamiju zbog povrede
Đoković večeras u dublu Đoković večeras u dublu
Najčitanije
  • „Kasperijada“ sutra u Palama
    18h 5m
    0
  • Na Elektrotehničkom fakultetu promovisano 49 inženjera i jedan master elektrotehnike (FOTO)
    16h 16m
    0
  • Trudnice tužbama zasule Fond zdravstvenog osiguranja
    8h 43m
    0
  • Večeras "Konferencija beba" u Istočnoj Ilidži
    19h 48m
    0
  • Danas promocija diplomiranih inženjera i mastera elektrotehnike
    21h 2m
    0