Novi napad u Jerusalimu, dvije osobe ranjene

28.01.2023. 11:59
0
IZVOR: srna.rs

Dvije osobe ranjene su jutros u pucnjavi u Starom gradu u Jerusalimu, saopštili su izraelski bolnički i policijski izvori.

Incident je uslijedio dan nakon što je palestinski napadač ubio sedam ljudi nedaleko od sinagoge u predgrađu Jerusalima.

Pozivajući se na bolničke i policijske izvore list "Tajms ov Izrael" piše da se napad dogodio u naselju Silvan.

Ambulantna služba saopštila je da je ranjeni 22-godišnji mladić u teškom stanju, dok je "nešto blaže povrede" zadobio 45-godišnji muškarac.

Obojica su zadobila prostrelne rane u gornjem dijelu tijela.

Policija je saopštila da je napadač "neutralisan" ne navodeći detalje.

Komentari 0
Povezane vijesti
Poznat stepen povreda lovca koga je napao medvjed na području Igrišta Poznat stepen povreda lovca koga je napao medvjed na području Igrišta
Troje ranjenih na proslavi punoljetstva u Srbiji Troje ranjenih na proslavi punoljetstva u Srbiji
Sarajka ogorčena nakon napada na novosadske učenike: Stid me mog Sarajeva više nego ikad Sarajka ogorčena nakon napada na novosadske učenike: Stid me mog Sarajeva više nego ikad
Najčitanije
  • Pronađeno beživotno tijelo muškarca
    10h 29m
    0
  • Paljanin uhapšen nakon što je pucao iz vatrenog oružja
    10h 7m
    0
  • Policajcima isplaćene plate, nekima veće i za 800 KM
    5h 48m
    4
  • Avioni NATO-a ubili pacijente u bolnici "Dr Dragiša Mišović"
    11h 57m
    0
  • Šta uraditi ukoliko vas ujede zmija?
    5h 48m
    1