Objavljena dokumentacija o padu nadstrešnice

02.02.2025. 11:40
1
IZVOR: nezavisne.com

Ministarstvo građevinarstva, saobraćaja i infrastrukture Srbije obavijestilo je stručnu javnost da je, u saradnji sa Vladom Srbije, pribavilo svu traženu i raspoloživu dokumentaciju u vezi sa realizacijom projekta izgradnje željezničke pruge Beograd-Subotica-Kelebija sa svim objektima u njenoj funkciji.

Iz resornog ministarstva ističu da je sva dokumentacija objavljena i dostupna na sajtu Vlade Srbije, a odnosi se i na pad nadstrešnice na glavnoj Željezničkoj stanici u Novom Sadu, kada je 15 osoba poginulo, a dvoje ljudi teško povrijeđeno.

Iz Ministarstva poručuju da su saglasni sa stavom stručnjaka beogradskog Građevinskog fakulteta o važnosti uvida u građevinske dnevnike.

Kako kažu, zbog toga pozivaju stručnu javnost i Građevinski fakultet da im se obrate radi odgovora na pitanja, objašnjenja ili uvida u originalnu dokumentaciju.

Komentari 1
  • Generic placeholder image
    Pitanje 02.02.2025. 12:59
    Sta su cekali do sada cistunci?
Povezane vijesti
Ni nakon 28 godina nije poznata sudbina otetih srpskih rudara Ni nakon 28 godina nije poznata sudbina otetih srpskih rudara
Srpski basketaši osvojili bronzu u Poljskoj Srpski basketaši osvojili bronzu u Poljskoj
Basketaši Srbije u polufinalu Svjetskog prvenstva u Varšavi Basketaši Srbije u polufinalu Svjetskog prvenstva u Varšavi
Najčitanije
  • Pozovimo 1416 za našeg sugrađanina Dragana Macana
    22h 32m
    0
  • Jako nevrijeme pogodilo opštine Istočno Novo Sarajevo i Istočna Ilidža
    5h 53m
    0
  • Svjedočanstvo majke Milke Božić o stradanju kćerke Zorice
    22h 53m
    0
  • Istočno Novo Sarajevo: Besplatan prevoz za učenike i penzionere
    6h 16m
    0
  • "Konferencija beba", najljepši i najveseliji događaj u Istočnoj Ilidži, 26. juna
    9h 45m
    0