Objavljene fotografije lica na motociklu za koje se sumnja da su ubili Ćuluma

15.05.2020. 19:31
0
IZVOR: SRNA

Iz Ministarstva unutrašnjih poslova Republike Srpske objavili su fotografije lica na motociklu za koje se sumnja da su izvršioci krivičnog djela teško ubistvo Slaviše Ćuluma.

Iz MUP-a Srpske pozivaju građane da ukoliko su primijetili lica i motocikl svoja saznanja prijave policiji na telefonski broj 122.

Fotografije potiču sa video-snimka koji je izuzet u banjalučkom naselju Dragočaj, gdje je danas ubijen Slaviša Ćulum iz Banjaluke.

Policija intenzivno radi na rješavanju ovog ubistva, koje je izvršeno danas iz zasjede na lokalnom putu u naselju Dragočaj.

U toku je uviđaj, koji se vrši pod nadzorom republičkog tužioca. Izuzimaju se svi tragovi sa lica mjesta i preduzimaju druge operativno-taktičke mjere i radnje na utvrđivanju izvršilaca ubistva.

Tokom dana privedeno je i saslušano više lica koja se mogu na neki način dovesti u vezu sa ovim ubistvom.

Slika

 

Komentari 0
Povezane vijesti
Nebojša Drinić u posjeti porodici Brčić kojoj je grom usmrtio pet krava Nebojša Drinić u posjeti porodici Brčić kojoj je grom usmrtio pet krava
Maloljetnik pucao iz puške i ranio dvoje vršnjaka u mjestu Prijakovci Maloljetnik pucao iz puške i ranio dvoje vršnjaka u mjestu Prijakovci
Godišnjica ubistva Zorice Divčić Godišnjica ubistva Zorice Divčić
Najčitanije
  • Kojić odgovorio Dodiku: „Ponovo ste se Pala sjetili u izbornoj godini“
    20h 56m
    0
  • Danas „Konferencija beba“ u Palama
    5h 2m
    0
  • Emotivan susret sarajevskih građevinaca nakon 50 godina mature
    3h 45m
    0
  • Teodora Simeunović učenik generacije Osnovne škole „Sveti Sava“ Istočno Novo Sarajevo
    20h 38m
    1
  • Božović: „Pohod na klanac“ je hodočašće sjećanja i poštovanja
    5h 23m
    0