Odgođena međunarodna FIS trka na Dvorištima

18.03.2021. 13:44
0
IZVOR: Katera

Međunarodno takmičenje u skijaškom trčanju pod nazivom "FIS trka Pale 2021", kao i međunarodna dječija FIS trka, planirane za predstojeći vikend, 24. i 25. marta, odgođene su do daljnjeg.

Radi se o tradicionalnom takmičenju u biatlonu ili skijaškom trčanju, koje se na Dvorištima održava od 2002. godine. Ove godine organizatori su najavili dolazak oko deset reprezentacija, odnosno 60 takmičara.

Na takmičenju su trebale nastupiti, pored domaćina BiH, i reprezentacije Srbije, Hrvatske, Slovenije, Sjeverne Makedonije, Crne Gore, Slovenije, Mađarske i Luksemburga.

Organizator takmičenja je Smučarski kluba "Romanija" iz Pala, a pokrovitelji su opština Pale, grad Istočno Sarajevo, Ministarstvo porodice, omladine i sporta Republike Srpske, Olimpijski centar "Jahorina" i Skijaški savez BiH.

Naredni termin održavanja ove trke biće naknadno saopšten.

Komentari 0
Povezane vijesti
Uhapšen Paljanin zbog nanošenja tjelesnih povreda Uhapšen Paljanin zbog nanošenja tjelesnih povreda
Veliki kviz na otvorenom u Palama 24. avgusta Veliki kviz na otvorenom u Palama 24. avgusta
Koncerti Pavline Radovanović u Istočnoj Ilidži i u Palama 24. i 25. avgusta Koncerti Pavline Radovanović u Istočnoj Ilidži i u Palama 24. i 25. avgusta
Najčitanije
  • Natalija Jokić, djevojčica koja u naručju majke bježi od "Oluje" (FOTO)
    3h 7m
    0
  • Uhapšen Paljanin zbog nanošenja tjelesnih povreda
    9h 59m
    5
  • Saopštenje Sindikalnog odbora Sindikata zaposlenih u JPŠ „Šume RS“
    22h 33m
    0
  • Ko su Šopi iz šopske salate?
    10h 51m
    1
  • Sjećanje na učiteljicu Stanu Arnaut, mučenicu prebilovačku
    2h 50m
    1