Odličan nastup mladih takmičara džudo kluba "Randori" u Berkovićima

10.05.2021. 20:59
0
IZVOR: KATERA

Proteklog vikenda džudo klub Randori takmičio se na 9. Međunarodnom džudo kupu "Berkovići 2021".

Anastazija Šljivić kojoj je ovo bilo prvo takmičenje osvojila je drugo mjesto u kategoriji mlade poletarke ispod 20 kilograma, dok je Aleksandar Radović osvojio drugo mjesto u kategoriji ispod 28 kilograma poletarci.

Slika

Jan Marković je osvojio prvo mjesto u kategoriji mladih pionira ispod 28 kilograma i takođe je osvojio drugo mjesto u kategoriji starijih pionira.

Dragoljub Taušan osvojio je treće mjesto u kategoriji mladih pionira ispod 50 kilograma.

U kategoriji mlađih pionira iznad 60 kilograma Vojin Lalović je osvojio drugo mjesto dok su Aleka Curović i Andrej Mijović podijelili postolje za mjesto.

Slika

Lana Erić je osvojila treće mjesto u kategoriji ispod 48 kilograma starije pionirke i drugo mjesto u kategoriji ispod 48 kilograma kadetkinje.

Iz džudo kluba „Randori“  čestitali su svojim takmičarima.