OFK „Glasinac“: Najbolji start sezone u posljednjih 10 godina

30.08.2020. 21:07
0
IZVOR: ofkglasinacsokolac.com

Fudbaleri "Glasinca" danas su u 4. kolu Druge lige FS RS – grupa "Istok", slavili u Dvorovima protiv ekipe "Proletera" rezultatom 0:1. Strijelac jedinog pogotka na meču bio je Debelnogić Dejan u 7. minutu.

Pobjeda "Glasinca" je tim veća, jer su od 32. minuta igrali bez isljučenih Marka i Aleksandra Pejanovića.

Pred crveno-plavima nema odmora. Već u srijedu, 2. septembra u zaostalom 3. kolu gostovaće u Rogatici kod ekipe "Mladosti", dok će "Proleter" igrati sa "Guberom".

FK „Proleter” Dvorovi – OFKGlasinac 2011“ Sokolac 0:1 (0:1)