Osnovci iz Višegrada najbolji na Malim olimpijskim igrama u košarci

17.03.2022. 08:23
0
IZVOR: SRNA

Osnovna škola "Vuk Karadžić" iz Višegrada najbolja je u muškoj konkurenciji na takmičenju u okviru Malih olimpijskih igara u košarci koje su održane u Vojkovićima, a na kojima je učestvovalo 12 ekipa osnovaca Sarajevsko-romanijske regije.
Drugo mjesto pripalo je Osnovnoj školi "Sveti Sava" iz Rogatice, a treće Osnovnoj školi "Jovan Dučić" iz Čajniča.

Za najboljeg igrača takmičenja proglašen je Matija Racković iz Višegrada, dok je najbolji strijelac Nadijan Griset iz Osnovne škole "Aleksa Šantić" iz Vojkovića.

U ženskoj konkurenciji prvo mjesto pripalo je Osnovnoj školi iz Vojkovića, drugo Osnovnoj školi "Sveti Sava" iz Istočnog Novog Sarajeva, a treće Osnovnoj školi "Jovan Dučić" iz Čajniča.

Za najboljeg igrača i najboljeg strijelca proglašena je Željana Kulina iz Vojkovića.

Republičko takmičenje biće održano 24. i 25. maja u Banjaluci. 

Komentari 0
Povezane vijesti
Priče o imenima koja žive na mapi Istočnog Sarajeva – Jovo Mijatović Priče o imenima koja žive na mapi Istočnog Sarajeva – Jovo Mijatović
Promocija dokumentarnog filma „Ishod“ u srijedu u Kulturnom centru Istočno Novo Sarajevo Promocija dokumentarnog filma „Ishod“ u srijedu u Kulturnom centru Istočno Novo Sarajevo
Košarkaši „Slavije“ sutra dočekuju „Basket Živinice“ Košarkaši „Slavije“ sutra dočekuju „Basket Živinice“
Najčitanije
  • Firma „Braća Marjanović“ zapošljava
    21h 40m
    1
  • Sjećanje na vojnika Sašu Stajića, jednu od prvih žrtava NATO bombardovanja
    35m
    2
  • Priče o imenima koja žive na mapi Istočnog Sarajeva – Jovo Mijatović
    18h 20m
    6
  • Godišnjica NATO agresije na SR Jugoslaviju (VIDEO)
    23h 10m
    14
  • Na današnji dan rođen Mladen Sekulović, prvi oskarovac iz Bileće (FOTO)
    23h 40m
    68