Paljani pretukli sugrađanina

29.11.2021. 09:53
0
IZVOR: Katera

Policijski službenici Policijske stanice Pale lišili su slobode lica inicijala S.S i S.S. iz Pala zbog osnova sumnje da su počinili krivično djelo „Tjelesna povreda“.

Lica se sumnjiče da su dana 26. 11. 2021. godine oko 00.45 časova u Ulici serdar Janka Vukotića u Palama, nanijeli tjelesne povrede licu iz Pala, saopšteno je iz PU Istočno Sarajevo.

 Povrijeđenom licu ukazana je ljekarska pomoć u Javnoj zdravstvenoj ustanovi Bolnica „Srbija“ u Istočnom Sarajevu.

O svemu je obaviješten dežurni tužilac Okružnog javnog tužilaštva Istočno Sarajevo.

Nakon dokumentovanja predmeta protiv navedenih lica nadležnom tužilaštvu biće dostavljen izvještaj o počinjenom krivičnom djelu.

Komentari 0
Povezane vijesti
Priče o događajima koja žive na mapi Istočnog Sarajeva – sjećanje na Žepu Priče o događajima koja žive na mapi Istočnog Sarajeva – sjećanje na Žepu
Apel građanima: Sačuvajmo česmu u parku pored OŠ „Pale“ Apel građanima: Sačuvajmo česmu u parku pored OŠ „Pale“
Počela rekonstrukcija elektroenergetske mreže u Jahorinskom potoku Počela rekonstrukcija elektroenergetske mreže u Jahorinskom potoku
Najčitanije
  • „Ako izađeš, bićeš zaklan“: Ispovijest Danila Beribake koji je preživio pakao Doborovoljačke ulice
    2h 40m
    17
  • U pucnjavi na Dobrinji poginulo jedno lice
    18h 43m
    0
  • Najhladnije prvomajsko jutro na Sokocu od 1961. godine
    23h 8m
    0
  • Potraga za muškarcem koji je na Dobrinji ubio ženu
    17h 19m
    0
  • Uhapšen muškarac osumnjičen za ubistvo žene na Dobrinji
    16h 19m
    0