Paljanski biatlonci rezultatima potvrdili kvalitet

24.09.2024. 18:31
0

U proteklom periodu su članovi Smučarskog kluba "Romanija" Srđan Lalović i Boris Stanojević učestvovali na balkanskim prvenstvima u Hrvatskoj, Bugarskoj i u Srbiji.

U Hrvatskoj je Srđan Lalović osvojio dva srebra za oba takmičarska dana, dok je Boris Stanojević osvojio bronzu, u Bugarskoj je Lalović osvojio 4. mjesto, a Stanojević 11. i 18. mjesto, u oba takmičarska dana.

U Srbiji su, takođe, imali disciplinu "sprint" u kojoj je Stanojević prvog dana osvojio 2. mjesto, a Lalović drugog dana 3. mjesto.

Takmičenje je okupilo preko sto takmičara na startu iz Srbije, Hrvatske, Moldavije, Rumunije, Bugarske, Grčke, Makedonije i Bosne i Hercegovine, a prema riječima učesnika, radi se o veoma jakom i kvalitetnom takmičenju.