Partizan opet pao u finišu

18.10.2022. 22:54
0
IZVOR: glassrpske.com

Košarkaši Olimpije iz Milana savladali su Partizan u okviru trećeg kola Evrolige, 75:80.

Partizan je odlično počeo utakmicu poveo sa 10 poena prednosti, a na poluvremenu je imao + 8.

Gosti su preokrenuli u trećoj četvrtini, a Partizan novim preokretom došao do 71:62.

Kada se očekivala pobjeda crno-bijelih, Partizan se potpuno ugasio i doživio i treći poraz u takmičenju, prvi pred svojim navijačima. U pobjedničkom timu Ševon Šilds je ubacio 25 poena, dok je kod Partizana Zek Ledej imao 23 uz sjajan šut za tri poena.

Nakon trećeg kola Partizan je još uvijek bez pobede ima skor 0-3 , dok Armani ima 2-1.

U narednom kolu Partizan dočekuje Virtus već u četvrtak, dok Milano gostuje Bajernu.