Партизан опет пао у финишу

18.10.2022. 22:54
0
ИЗВОР: glassrpske.com

Кошаркаши Олимпије из Милана савладали су Партизан у оквиру трећег кола Евролиге, 75:80.

Партизан је одлично почео утакмицу повео са 10 поена предности, а на полувремену је имао + 8.

Гости су преокренули у трећој четвртини, а Партизан новим преокретом дошао до 71:62.

Када се очекивала побједа црно-бијелих, Партизан се потпуно угасио и доживио и трећи пораз у такмичењу, први пред својим навијачима. У побједничком тиму Шевон Шилдс је убацио 25 поена, док је код Партизана Зек Ледеј имао 23 уз сјајан шут за три поена.

Након трећег кола Партизан је још увијек без победе има скор 0-3 , док Армани има 2-1.

У наредном колу Партизан дочекује Виртус већ у четвртак, док Милано гостује Бајерну.