Peti dan traje borba sa požarima

23.08.2023. 09:16
0
IZVOR: srna.rs

Grčki vatrogasci peti dan ulažu napore da zaustave požare u Evrosu, Aleksandropolisu i u šumi Dadija, piše "Ekatimerini".

Požari bjesne i u drugim regionima, a vatrogaci najviše posla imaju na Eviji, Samotraki, Makrakomiju i Rodopima na istoku zemlje.

U gradu Menidi iz predostrožnosti je evakuisano 150 osoba iz tri staračka doma i one su prebačene u prostorije gradske skupštine.

U Grčkoj je od 19. avgusta do juče bilo 300 požara, u kojima je izgorjelo više od 400.000 hektara zemlje.

Komentari 0
Povezane vijesti
Tuzla: Umrle još dvije žene povrijeđene u požaru u Domu penzionera Tuzla: Umrle još dvije žene povrijeđene u požaru u Domu penzionera
Veliki požar u Zagrebu: Gori zgrada Vjesnika Veliki požar u Zagrebu: Gori zgrada Vjesnika
Stabilno zdravstveno stanje povrijeđenih u požaru u Domu penzionera Stabilno zdravstveno stanje povrijeđenih u požaru u Domu penzionera
Najčitanije
  • Sarajevski Srbi decenijama sahranjivani na mjestu gdje su danas zajedničke institucije
    18h 14m
    8
  • Odlazak dječaka sa ratne fotografije “Srpska majka”
    17h 45m
    5
  • Dodik: Opštine u kojima izbori budu ponovljeni podnijeće prijave protiv članova CIK-a
    21h 32m
    5
  • Potvrđena optužnica protiv muškarca zbog napada na oca u Istočnoj Ilidži
    22h 15m
    0
  • Neobični junak Velikog rata: Golub koji je spasao "Izgubljeni bataljon"
    14h 36m
    0