Počeo turnir veterana u Istočnom Novom Sarajevu

10.01.2024. 22:15
0

U sklopu Božićnog turnir u futsalu Istočno Novo Sarajevo 2024. večeras je počeo i  turnir veterana, na kojem učestvuju FK Slavija, FK Famos, OFK Kasindo i Treće poluvrijeme.

U prvom polufinalu Slavija je sa 4:0 savladala Kasindo, a golove su postigli Vučina Šćepanović dva puta, te Bojan Regoje i Miroslav Damjanović.

Slavija će u finalu igrati protiv Trećeg poluvremena koje je sa 5:1 bilo bolje od Famosa iz Vojkovića. Dva gola je dao Dželaludin Muharemović, a po jednom su se u strijelce upisali Senijad Ibričić, Amer Hadžić i Ermin Salčin. Za Famos jedini gol je postigao Bojan Mitrović.

U finalnom duelu sutra će igrati Slavija i Treće poluvrijeme, a prije toga će utakmicu za treće mjesto odigrati Kasindo i Famos.