Poginuo radnik na Ilidži

09.01.2024. 11:27
0
IZVOR: srna.rs

Radnik čiji su inicijali M.Dž. /37/ poginuo je prilikom promjene pneumatika na radnoj mašini u Rakovičkoj cesti na području opštine Ilidža.

Smrt radnika, koji je poginuo juče u popodnevnim časovima, konstatovao je ljekar Zavoda za hitnu medicinsku pomoć Kantona Sarajevo, saopšteno je iz MUP-a Kantona Sarajevo.

Uviđaj su obavili pripadnici kantonalnog MUP-a i ovlašteni sudski vještak mašinske struke pod nadzorom dežurnog tužioca Kantonalnog tužilaštva u Sarajevu.

Komentari 0
Povezane vijesti
Pronađena dva kilograma droge, jedno lice uhapšeno Pronađena dva kilograma droge, jedno lice uhapšeno
U Pazariću poginuo radnik pri padu sa stambenog objekta U Pazariću poginuo radnik pri padu sa stambenog objekta
Visoka cijena jeftine radne snage Visoka cijena jeftine radne snage
Najčitanije
  • Sjećanja Hrešana na dolazak Austrougarske imperije u BiH
    16h 15m
    31
  • Crkva Vaznesenja Hristovog i Uspenja Presvete Bogorodice u Čajniču
    4h 34m
    0
  • Potpuno istinita priča o keruši Gabi, heroju Beograda čiji spomenik i danas stoji u ZOO vrtu (VIDEO)
    4h 24m
    33
  • Sjećanje na protu Stevana Bakovića: Čuvar duše sarajevskih Srba u 19. vijeku
    4h 31m
    6
  • Mihailo Madžarević - Ratnik kojem su se divili srpski kraljevi
    18h 5m
    2