Potvrđena optužnica jer je prijetio vanbračnoj partnerki

21.01.2025. 17:10
0
IZVOR: srna.rs

Osnovni sud na Sokocu potvdio je optužnicu protiv muškarca čiji su inicijali Ž. S. jer je prijetio bivšoj partnerki.

Optužnica tereti Ž. S. da je 1. decembra prošle godine u kući na području Istočnog Novog Sarajeva bivšoj vanbračnoj partnerki čiji su inicijali M. M. upućivao pogrdne i uvredljive riječi, te riječi prijetećeg sadržaja, saopšteno je iz Okružnog javnog tužilaštva u Istočnom Sarajevu.

Tužilaštvo je poslije istrage 27. decembra podiglo optužnicu protiv Ž. S. zbog krivičnog djela nasilje u porodici ili porodičnoj zajednici.

Komentari 0
Povezane vijesti
Održan Dan otvorenih vrata Civilne zaštite u Istočnom Sarajevu Održan Dan otvorenih vrata Civilne zaštite u Istočnom Sarajevu
Istočno Sarajevo domaćin Prvenstva BiH u olimpijskom boksu Istočno Sarajevo domaćin Prvenstva BiH u olimpijskom boksu
Priče o imenima koja žive na mapi Istočnog Sarajeva – Milan Simović Priče o imenima koja žive na mapi Istočnog Sarajeva – Milan Simović
Najčitanije
  • Možda niste znali o Nevesinju
    10h 42m
    41
  • Kako su Srbi ostavili veliki trag u istoriji Rusije
    9h 45m
    3
  • Na današnji dan umro Stefan Nemanja - osnivač dinastije Nemanjića
    19h 38m
    0
  • Priča o Jevti - ratniku koji je na plećima iznio brdski top preko Albanije
    19h 43m
    0
  • Na današnji dan počeo Toplički ustanak
    19h 36m
    0