Opština Istočna Ilidža uručila poklone vrtićima (FOTO)

02.04.2021. 15:47
0
IZVOR: Katera

Povodom Međunarodnog dana dječije knjige Opština Istočna Ilidža pripremila je poklone za tri vrtića sa područja opštine: "Nova radost", "Mašin svijet" i "Igra mi je hrana", rekli su iz ove opštine.

Slika

Knjige namijenjene našim najmlađim sugrađanima danas je, u ime Opštine, uručio Darko Berjan, koji je istakao da je briga o djeci jedan od osnovnih prioriteta Opštine Istočna Ilidža i da je ovo samo jedan mali znak pažnje djeci i njihovim vaspitačima u situaciji kada je rad vrtićima itekako otežan.

SlikaSlika

Vaspitačice su se zahvalile na uručenim knjigama, naglasivši da im svaki poklon za djecu mnogo znači, a posebno kada je riječ o edukativnom materijalu.

Komentari 0
Povezane vijesti
Katerin prijedlog knjiga za čitanje Katerin prijedlog knjiga za čitanje
Božović: Opština prepoznaje značaj ulaganja u obrazovanje i usavršavanje svojih građana Božović: Opština prepoznaje značaj ulaganja u obrazovanje i usavršavanje svojih građana
Strani jezik rame uz rame sa maternjim Strani jezik rame uz rame sa maternjim
Najčitanije
  • Sjećanje na Gorana Vujičića
    16h 46m
    0
  • Životna priča Pavla Vuisića, vječitog boema koji je mrzio glumu
    16h 57m
    2
  • Ferman sultana Ahmeda III za obnovu Stare crkve u Sarajevu
    18h 8m
    3
  • Katerin prijedlog knjiga za čitanje
    16h 8m
    0
  • Savić: Od sljedeće sedmice slijedi rast cijene goriva
    17h 2m
    0