Predsjednik obećao 20 miliona za vrtiće u Srpskoj

23.01.2025. 15:21
0
IZVOR: glassrpske.com

Iz budžeta predsjednika Srpske biće izdvojeno 20 miliona KM za izgradnju vrtića širom Republike Srpske, rekao je Milorad Dodik, predsjednik Republike Srpske.

- Želimo da obezbijedimo da svako dijete ima mogućnost da boravi u vrtiću. Tih 20 miliona biće dodijeljeno po zahtjevima opština, ali to će biti veoma rigorozno. Opštine će morati da obezbijede svu dokumentaciju i projekte - rekao je Dodik.

Dodik je naveo da će iz budžeta predsjednika biti odvojeno 10 miliona KM za mlade bračne parove, uspješne omladince, bez povrata za kupovinu stana, i to za stanove od 50 do 70 kvadrata, prenosi ATV.

Komentari 0
Povezane vijesti
Zabilježeno potresno svjedočanstvo Mitre Dragojević Zabilježeno potresno svjedočanstvo Mitre Dragojević
RiTE „Gacko“ od jutros van mreže, „Ugljevik“ sutra obustavlja rad RiTE „Gacko“ od jutros van mreže, „Ugljevik“ sutra obustavlja rad
Izabran pacijent iz Srpske koji će primiti rusku vakcinu protiv raka Izabran pacijent iz Srpske koji će primiti rusku vakcinu protiv raka
Najčitanije
  • Recepti za sedam dana posta: Najljepša posna i zdrava jela
    9h 13m
    1
  • Genijalan trik da vam se vrata na autu nikada ne zalede (VIDEO)
    22h 23m
    5
  • Teatar u sarajevskih Srba
    3m
    30
  • Šljivićeva demantovala tvrdnje da je "frizerka", pa Grahovčevoj poručila da iznosi netačne informacije
    2h 46m
    0
  • Zla kob princeze Jelene
    9h 7m
    0