Pronađen spid u Rogatici

29.09.2022. 09:31
0
IZVOR: katera.news

Policijski službenici Policijske stanice Rogatica juče su u Ulici Srpske sloge, u Rogatici, izvršili kontrolu putničkog automobila „golf 2“.

- Automobilom je upravljao K.L. iz Goražda, sa kojim su se u vozilu nalazila još tri lica. Na osnovu naredbe Osnovnog suda u Višegradu, a uz saglasnost tužioca Okružnog javnog tužilaštva u Istočnom Sarajevu izvršen je pretres vozila. Tom prilikom pronađeno je i oduzeto 83,94 grama opojne droge spid - saopšetno je iz Policijske uprave Istočno Sarajevo.

U toku je dokumentovanje predmeta nakon čega će protiv  K.L. tužilaštvu biti dostavljen izvještaj o počinjenom krivičnom djelu „Nedozvoljena proizvodnja i promet opojnih droga“.

Komentari 0
Povezane vijesti
Pod kontrolom požar na lokalitetu Tmorni Do Pod kontrolom požar na lokalitetu Tmorni Do
Najmlađa i beba sa najviše braće i sestara u Rogatici Dušan Mijatović Najmlađa i beba sa najviše braće i sestara u Rogatici Dušan Mijatović
Rogatičanin Milan Kadlec spreman da predstavlja Republiku Srpsku na MMA spektaklu Rogatičanin Milan Kadlec spreman da predstavlja Republiku Srpsku na MMA spektaklu
Najčitanije
  • Rogatičanin Nebojša Erić od drveta stvara što očima vidi
    13h 17m
    0
  • ViK Istočno Sarajevo: Apel za potrošače
    14h 35m
    2
  • Ugašena četiri požara, izgorio pomoćni objekat u Baltićima u Sokocu
    16h 11m
    0
  • Kalinovačka olimpijada "Gvozno-Moba-Ozon 2025"
    15h 11m
    0
  • Milan Kadlec porazio protivnika iz Crne Gore
    16h 22m
    0