Rade Krunić i Nemanja Radonjić stižu u Zvezdu

03.09.2024. 13:52
0
IZVOR: glassrpske.com

Ekipa Crvena zvezda je odlučila da u posljednji čas aktivira transfer bombu, te da u svoje redove dovede Nemanju Radonjića i Radeta Krunića!

Kako saznaje Telegraf, njih dvojica će biti veolika pojačanja ekipe za Ligu šampiona.

Apetiti Crvene zvezde su porasli nakon što su ušli u Ligu šampiona, zbog čega su se u klubu uključile crvene lampice i jasno je bilo da se moraju potruditi na tržištu kako bi bili konkurentni u najjačem evropskom takmičenju.

Samim tim što je iz kluba otišao i In Beom Hvang, pozicija na sredini terena je ostala u ogromnom deficitu, ali su na Marakani reagovali veoma brzo i pronašli su adekvatnu zamjenu. Radi se o Radetu Kruniću, koji dolazi iz Fenerbahčea!

Rade Krunić je dugogodišnja želja kluba sa Marakane, dok će sada konačno i zaigrati u crveno-bijelom dresu!

Svoju karijeru je počeo u Donjem Sremu, a potom je otišao u Italiju gdje je igrao za Empoli i Milan, dok sada nije u planovima Fenerbahčea, te će to iskoristi crveno-bijeli koji su uspjeli da regulišu i problem sa platom ovog fudbalera.

Osim njega, na Marakanu stiže i Nemanja Radonjić koji će se tako vratiti u crveno-bijeli dres poslije nekoliko sezona preko granice. On je u Zvezdi i bilježio najbolje partije, a onda se obreo u Marselj, dok je igrao i za Benfiku, Torino, te Majorku u Španiji.

Ovog ljeta je takođe bio izuzetno vrela tema za ekipu Vladana Milojevića, ali se i on sam nadao drugim ponudama.

Na kraju, do njih nije došlo i Zvezda je nekako ostala najrealnija opcija u ovom slučaju.

Samim tim, Radonjić bi trebalo da predstavlja ogromno pojačanje kluba sa Marakane.

Komentari 0
Povezane vijesti
Mesi prvi fudbaler koji je igrao na šest svjetskih prvenstava Mesi prvi fudbaler koji je igrao na šest svjetskih prvenstava
Paljanka Marija Ana Milinković među najboljim mladim fudbalerkama Serije A Paljanka Marija Ana Milinković među najboljim mladim fudbalerkama Serije A
BiH se plasirala na Svjetsko prvenstvo BiH se plasirala na Svjetsko prvenstvo
Najčitanije
  • Valentina Tereškova, tekstilna radnica i prva žena u svemiru
    22h 19m
    0
  • Nova zgrada policije u Istočnom Sarajevu najbolja i najopremljenija
    19h 17m
    4
  • Omaž velikanu, vajaru Đorđu Jovanoviću
    6h 52m
    0
  • „Pohod na klanac“ - hodočašće i odavanje počasti svim palim borcima Kasindolskog bataljona
    23h 48m
    0
  • Minić: Put Foča-Sarajevu u punoj funkciji u roku od 30 dana
    17h 15m
    6