Radnik pao sa stuba i poginuo

26.04.2024. 17:16
0
IZVOR: nezavisne.com

Radnik iz Nevesinja pao je u četvrtak s električnog stuba u Stocu i poginuo, javljaju federalni mediji.

- PS Stolac prijavio je S.L. da je u industrijskoj zoni s električnog stupa pao S.S. (1985.) iz Nevesinja, djelatnik preduzeća 'ARS INŽINjERING' Banjaluka. Isti je od zadobijenih povreda smrtno stradao što je konstatovano od strane dežurne ljekarke Doma zdravlja Stolac - stoju u policijskom izvještaju, prenio je "Večernji list".

Lice mjesta je osigurano od strane radnika Policijske stanice Stolac, a s navedenim su upoznati dežurni tužilac i inspektori Ministarstva rada.

Uviđaj su izvršili službenici Odjela krim-policije Policijske uprave Čapljina.

Komentari 0
Povezane vijesti
Poginuo fudbaler Diogo Žota Poginuo fudbaler Diogo Žota
Radnik "Elektro-Hercegovine" životno ugrožen nakon pada sa stuba Radnik "Elektro-Hercegovine" životno ugrožen nakon pada sa stuba
Udario djevojku, izletio go iz kuće pa propao u podrum i poginuo Udario djevojku, izletio go iz kuće pa propao u podrum i poginuo
Najčitanije
  • Vuk Mandušić - "Crni Vlah" kojeg su se Turci bojali
    23h 3m
    3
  • Uskoro počinje rekonstrukcija mosta na pravcu Rogatica-Ustiprača
    19h 24m
    2
  • Sredstva od akciza usmjeriti za rekonstrukciju puta Foča-Sarajevo
    18h 52m
    2
  • Ćosić: Potrebno formirati odjeljenje SAJ-a u Istočnom Sarajevu
    14h 42m
    4
  • Božović: Čovjek odlučio da vrati dio uzetih para?
    12h 11m
    0