Rogatičani osvojili šest medalja

25.07.2022. 12:36
0
IZVOR: katera.news

Uz učešće preko 2.000 sportista iz 40 opština tromeđe Srbije, Crne Gore i Bosne i Hercegovine, uspješno su održane još jedne Međuopštinske omladinske sportske igre, ovog puta u Novoj Varoši.

Sportisti iz Rogatice su na ovoj najvećoj amaterskoj sportskoj manifestaciji na Balkanu tradicionalno postigli odlične rezulate.

Snežan Obradović osvojio je zlatnu medalju u trci na 3.000 metara, a Ivan Ćebić srebrnu u bacanju diska. I ostali atletičari, tačnije oni mlađi, ostvarili su vrhunske rezultate. Djevojke su osvojile bronzu u trci štafeta 4h100 metara, a Andrej Ćebić u skoku udalj, saopšteno je iz ove opštine.

Kada su ekipni sportovi u pitanju, rukometašice i košarkaši su odlično parirali protivničkim ekipama i došli do finalnih utakmica u kojima su odlučivale nijanse, te su osvojili srebrne medalje.

Komentari 0
Povezane vijesti
Rogatičanka Jelena Đurić ostvarila veliki uspjeh na Olimpijadi ruskog jezika Rogatičanka Jelena Đurić ostvarila veliki uspjeh na Olimpijadi ruskog jezika
Rogatica: Planirane aktivnosti s ciljem edukacije o opasnostima od mina Rogatica: Planirane aktivnosti s ciljem edukacije o opasnostima od mina
Prelić ugostio mladog sportistu Vuka Ćajića Prelić ugostio mladog sportistu Vuka Ćajića
Najčitanije
  • Paljanin prijetio policijskom službeniku, pa lišen slobode
    17h 8m
    0
  • Aktivan novi radar - prepoznaje čak i ukradena auta
    17h 32m
    1
  • Uštipci sa špinatom
    13h 11m
    0
  • Dodik: Treba da dobijemo Nobelovu nagradu za ekonomiju
    14h 23m
    5
  • Dodik: Prosječna plata do kraja 2026. godine iznosiće 1.000 evra
    13h 56m
    1